Кожен живий організм потребує живлення для того, щоб існувати та продовжувати свій вид. Не виключенням є і комахи – як корисні, так і шкідливі. Останні, завдяки своїй «життєвій філософії», а саме: живленням за допомогою сільськогосподарських культур, завдають чимало клопоту аграрному секторові. Взагалі, комахи, жуки, личинки, імаго, кліщі здатні наробити багато шкоди. Так, підраховано, що лише на території нашої країни існує понад 300 різновидів шкідників, які негативно впливають на ріст та розвиток культур.
Комахи – це пряма загроза майбутньому урожаю, а також зовнішньому (товарному) виглядові зерна, насіння, овочів, фруктів, коренеплодів. Про економічну вигоду можна навіть і не згадувати, якщо регулярно не проводити заходів по захисту посівів культур від шкідників. Одним із найбільш ефективних та сильнодіючих методів профілактики та боротьби із жуками є інсектициди – група хімічних препаратів, що контролює їхню діяльність.
Грінфорт ІЛ 200: особливості
Вказаний інсектицид є розробкою української компанії «Украгроком» та випускається під лінійкою пестицидів торгової марки Грінфорт. Головною особливістю Грінфорт ІЛ 200 можна вважати те, що він був спеціально розроблений для потреб вітчизняного аграрного сектору, тобто при його створенні враховувались всі нюанси нашого сільського господарства, а також ймовірні та існуючі проблеми. Окрім того, цей хімічний засіб вирізняється з-поміж інших, аналогічних препаратів відносно невисокою вартістю та прекрасною якістю. Отже, можна сміливо говорити про його економічні переваги. В основі Грінфорт ІЛ 200 – дві діючі хімічні речовини – лямбда-цигалотрин та імідаклоприд. Таке поєднання дає змогу більш ефективніше та швидше долати проблему із шкідливими комахами.
Які комахи підпадають під дію Грінфорт ІЛ 200?
Цей інсектицид можна застосовувати для захисту таких культур як картопля, озима пшениця, соя, кукурудза, ріпак. Він знищує навіть тих жуків, які ведуть прихований спосіб життя та вважаються важкодоступними для інших хімікатів. Взагалі, Грінфорт ІЛ 200 знищує колорадського жука та його личинок, клопа шкідливу черепашку, п'явиці, попелицю, злакових мух, хлібних жуків і хлібних блішок, трипсів, ріпакового квіткоїда, хрестоцвітих блішок, прихованохоботників, акацієву вогнівку, біланів, стеблового кукурудзяного метелика та багатьох інших шкідників. До речі, застосовують вказаний хімікат в період вегетації культур методом обприскування.