Веб-сайт створюється з різними цілями, але одне важливе: він повинен працювати. Залучати все більше користувачів, збільшувати з часом їх відвідуваність. Особливо це актуально для сайтів, які займаються товарами та послугами. Для таких ресурсів хороші позиції в Google — запорука успіху та прибутковості. Але як добитися того, щоб сайт попав у топ-10 у пошуковій системі та знаходився там постійно?
Потрібно SEO-просування? Звертайтесь https://embo.com.ua/uk/zakazat-yslygi-optimizaciya-sajtov-seo/ ( просування в Google)
SEO-оптимізація як найефективніший спосіб посування
На допомогу приходить SEO-просування. Ця абревіатура приховує під таємничими літерами значення пошукової оптимізації, яка забезпечує високі ранги в пошукових системах. Іншими словами, це комплекс заходів, спрямованих на максимальну розкрутку сайту, його просування та розвиток та досягнення того рівня, який потрібний пошуковій системі за певного запиту користувача.
Найважливішим джерелом, з якого ресурс черпає свій трафік, були й залишаються пошукові системи, це підтверджує і статистика. У тому, щоб потрапити до верхньої десятки пошуку, зацікавлені інтернет-магазини (це, згідно з Data Insight, більше третини), корпоративні блоги, медіа, сайти інформації, що мають вигоду від розміщення реклами, тощо.
Як використовувати SEO-просування
Перед тим, як оптимізувати сайт, необхідно його оцінити або провести глибокий аудит. При цьому можна виявити його недоліки та помилки, що не дозволяють рухатися вгору. Це можуть бути:
- сторінкові дублі, тобто копії, які знижують пошуковий рейтинг;
- проблеми із завантаженням - користувачеві важлива швидкість, і якщо сайт повільно завантажується, занадто висока ймовірність відтоку користувачів;
- правильна оптимізація під мобільні пристрої, адже мобільна аудиторія є численною і тому важлива для ранжування;
- биті посилання — неправильні, які ведуть на сторінки які вже не існують.
Після проведення аудиту потрібно подивитися на сайти-конкуренти та провести їх порівняння відвідуваності та становище у пошукових системах; визначитися зі структурою ресурсу; оптимізувати тексти, заголовки, картинки.
Етапи роботи SEO
Наступний етап полягає у внутрішній оптимізації. Це перевірка вебресурсу, яке включає:
- статті та інформаційні блоки, якісні карточки товару, додавання тематичного відеоматеріалу;
- метатеги, заголовки разом із текстовою оптимізацією;
- зв'язку текстів між собою посиланнями, це називається "перелінковка".
До заходів із внутрішньої оптимізації включаються налаштування файлів, що інструктують пошукових роботів, налаштування переадресації, чищення битих посилань, покращення адаптивності під різного роду пристрої.
Зовнішня оптимізація включається після всіх виконаних технічних робіт - починається створення посилань на сайт. Це робиться за допомогою ЗМІ та згадок у них, коли на цих ресурсах публікуються інтерв'ю чи експертні тексти компанії. Також можуть використовуватися посилання, що ведуть на інтернет-ресурс, розміщені в інших блогах і на сторінках — «гостьові публікації».
Етап вивчення поведінкових факторів дозволяє виявити поведінку користувача на сайті з метою подальшого його вдосконалення та розвитку. Такі фактори включають час, проведений на сайті, кількість інформації, переглянутої гостями, рейтинг відмов та відходів із сайту, повторні візити.
Для того, щоб розвивати сайт, SEO-просування є практично незамінним інструментом. Особливо в умовах такої жорсткої конкуренції, яка має місце сьогодні.