Слідкувати за процесом порядку на контейнерних майданчиках, де відбувається збирання сміттєвих відходів, повинен власник конкретної земельної ділянки. Але у тому випадку, якщо конкретна територія є належить багатоквартирному будинку, то в такій ситуації за цей процес повинна відповідати управляюча компанія або конкретне юридичне обличчя, яке займається управлінням будинку. На сайті https://300x.in.ua/kiev/search/vyvoz-musora-uborka/ є можливість підібрати ту компанію, яка допоможе реалізувати такий процес, як вивіз сміття Київ по максимально доступній вартості.

Коли повинні вивозитися побутові відходи?

У тому випадку, якщо контейнерний майданчик не є частиною прибудинкового володіння, то відповідати за підтримку чистоти повинна адміністрація поселення або району. Якщо розглядати такий процес, як вивезення твердих побутових відходів, то стосовно цього питання висуваються досить жорсткі рамки, серед яких виділяють наступні:

  • у холодну пору року, коли температура повітря не більше, аніж +5 градусів тепло, сміття повинно вивозитися приблизно 1 раз на 3 дні;
  • у теплу пору року вивезення сміття повинно відбуватися щоденно;
  • вивезення великогабаритного сміття по санітарним стандартам відбувається не рідше, аніж 1 раз на тиждень.

У тому випадку, якщо графіки вивезення сміття порушуються, за це може бути накладене адміністративне покарання. Якщо ж сміття залишається на місці довше, аніж це встановлено по регламенту, за кожен день оплата за послуги вивезення сміття буде зменшуватися приблизно на 3-4%. Досить часто виникає питання про те, чи є потреба підписувати договір. Сам процес підписання договору повинен відбуватися на типовому бланку безпосередньо управляючою компанією, яка відповідає за багатоквартирні будинки та їх утримання.