Ви спокійнісінько собі вносили на свій рахунок гроші або ж робили значні перекази і раптом ні з того ні з сього, ваш банк взяв та заблокував транзакцію? Вас тут же розпочали розпитувати стосовно джерела ваших надходжень та того, куди саме ви плануєте витрачати отримані гроші? Дуже багато хто цікавиться, чому ж так відбувається і чи взагалі має право банк блокувати рахунок користувачів без наявної на те причини, звідки саме у клієнта кошти?
Сьогодні поговоримо з вами про фінансовий моніторинг і його роботу в Україні. Додатково також згадаємо про те, куди звернутися у разі термінової ситуації, а саме, коли банк заблокував вашу карту.
Що собою представляє фінансовий моніторинг?
Взагалі фінансовий моніторинг є свого роду діяльністю, головна специфіка якої зосереджена на процесі виявлення та ефективного запобігання різних незаконних фінансових операцій. Причому мова зараз йде про юридичних осіб та фізичних осіб підприємців і навіть про звичайних громадян, у яких відсутній свій власний бізнес.
Якщо хтось хоче уникнути фінансового моніторингу від банку та блокування карт з різноманітних причин, потрібно дотримуватися ряду необхідних важливих кроків. Зараз ми маємо на увазі те, що перед виконанням значних переказів коштів, слід підготувати певний пакет документів. Це варто зробити у підтвердження ваших законних доходів. Наприклад, серед цього пакету документів можуть бути наступні:
- документація про призи або ж отримання оплати праці та навіть гонорарів із преміями;
- договори про отримання кредитних коштів чи отримання договорів, де вказано виплачені відсотки з депозитів;
- виписки з банківських рахунків інших банків;
- довідки з працюючих у нас в країні державних податкових органів;
- або копії документації, підтверджуючої джерела доходів ваших рідних.
Якщо ви не хочете потрапити під сумну статистику, не ігноруйте швидкість надання необхідної банку відповіді, особливо, коли в банківській установі запитують про фінансову активність того чи іншого клієнта. Ні в якому разі не ігноруйте цю необхідність та не приховуйте доходи. Якщо вони отримані у нас в Україні, в цьому немає нічого протизаконного. Вам ніхто не буде перешкоджати отримувати дохід.
Де за першої необхідності можна отримати допомогу у напрямку фінансового моніторингу?
Якщо ви хотіли б мати змогу отримати кваліфіковану допомогу та вичерпні консультації на ваші питання, а також допомогу від професіоналів з тими питаннями та складними ситуаціями, які на даний момент для вас в пріоритеті, звертайтеся до команди відомого в Україні адвокатського бюро Приходько та Партнери. На ринку України компанія працює досить давно. За час свого існування тут встигли створити команду із досвідчених та кваліфікованих фахівців у галузі права.
Кожен із спеціалістів цієї компанії цінує не лише свій час, а й перш за все час своїх клієнтів. Тут роблять все від себе необхідне для того аби винятково трудитися на досягнення кінцевого позитивного результату. Незалежно від того, вам буде необхідна консультація стосовно того, як себе вести в ситуаціях, коли банки запрошують документи про проходження коштів й ін., ви можете звернутися за допомогою в Приходько та Партнери і розраховувати на наявність біля себе надійного плеча, гарного друга та опору.
Для того аби отримати відповіді на ті питання, які вас на даний момент цікавлять, зайдіть на офіційний інтернет-сайт юридичної фірми Приходько та Партнери, що розташований за посиланням – prikhodko.com.ua, та у розділі «Зв’язатися» відшукайте оптимальний для себе варіант зв'язку з представником Приходько та Партнери. Тут я все необхідне для того аби ви з користю провели свій вільний час після натрудженого тижня та навіть у вихідні дні.