Якщо працюєте вдома, ліжко не може бути вашим кабінетом. Краще облаштувати для себе окремий куточок. Мозок його сприйматиме виключно як місце для роботи, тож шанси на вашу продуктивність зростатимуть.

Вибирайте зручні меблі

У домашньому офісі головне — це стіл і стілець. Саме з них і варто починати облаштування вибраної зони. Якщо важлива естетика, то враховуйте оформлення меблів. Наприклад, освіжити інтер’єр можуть стіл письмовий білий і сірий стілець.

Проте не забувайте: робоча зона має бути комфортною. Тож на столі без проблем мають розміщуватися планшет чи ноутбук, деки, ручки, смартфон і ваші лікті. А стілець має бути зі зручною високою спинкою, аби можна було розвантажити м’язи спини й шиї. Бажано, щоб ви самі мали змогу змінити його висоту під себе. Підібрати меблі буде просто в інтернет-магазині Obstava.

Зробіть корисний декор

Аби власна житлоплоща налаштовувала на робочу атмосферу, створіть навкруги вибраної зони корисний дизайн. Що до нього належить:

  • настінний органайзер — у ньому можна зберігати дрібні речі або створити мудборд;
  • настільні органайзери — підходять для ділового інтер’єру та не стають шумом на робочому столі;
  • наліпки — можете запастися кумедними стікерами, аби на них робити нотатки.

Навіть маленьке кашпо з рослинами може налаштувати вас на роботу, адже зелений колір допомагає позбутися втоми очей.

Попіклуйтеся про освітлення

Від нестачі світла страждають очі. Вони швидше втомлюються, з’являється головний біль і може погіршуватися концентрація. Ідеальний варіант — поставити стіл перпендикулярно вікну. Тоді ви можете переводити погляд на вулицю й на мить розвантажувати очі.

Якщо працюєте в різний час, то подбайте про штучні джерела світла. Настільна лампа, бра на стіну — гарні варіанти. А ще краще — якщо ви можете змінити кут нахилу світла.

Пам’ятайте: ліжко не замінить вам стіл, а табуретка не може стати альтернативою зручному робочому кріслу. Тож облаштування вдома маленького кабінету біля вікна чи на лоджії — гарна ідея.