Загальносвітова практика медичного страхування уже десятки років демонструє свою ефективність. Пацієнти, які застраховані та регулярно сплачують внески, можуть розраховувати на надання якісної медичної допомоги разом з компенсацією витрат на будь-які види лікування та діагностики. У Вас є можливість долучитися до цієї практики, оформивши на себе чи своїх близьких медичну страховку.
Чи є обмеження в Україні на використання страхування здоров’я?
Чинна система охорони здоров’я в нашій державі ніяк не скасовує можливість вибору громадянами додаткового медичного страхування. У чому полягає її перевага? Медичне страхування – це не лише гарантований захист у разі настання проблем зі здоров’ям, але й можливість отримати комплексний супровід з моменту діагностування лікарями захворювання до настання повного одужання.
Де можна скористатися страховкою, придбаною в Україні?
Оформлений поліс ДМС діє на всій території нашої держави, але не за її межами. Якщо у Вас запланована поїздка за кордон, варто скористатися послугами поліса страхування для туристів. Саме він призначений для відшкодування витрат на лікування та діагностику під час перебування в інших країнах.
Стосовно дії поліса ДМС на території України – це не стосується регіонів, де населені пункти розташовані безпосередньо у прифронтовій та фронтовій зоні.
Де діє страховка?
Клієнти компанії мають можливість обслуговуватися у спеціалізованих медичних закладах різного типу. Партнерська мережа закладів, на яку можуть розраховувати власники страхового поліса, налічує більше, ніж півтори тисячі медичних установ, розташованих у різних регіонах України. Всі вони згруповані в окремі категорії – до цього переліку входять як відомчі/державні медичні заклади (включно з профільними НДІ), так і відомі брендові комерційні клініки.
Під час вибору поліса медичного страхування варто ознайомитися з переліком медичних закладів, який входить до кожного з них – це допоможе вам визначити потрібний рівень бажаного страхового обслуговування. Пам’ятайте, що після вступу договору ДМС в силу, ви не зможете отримати послуги з діагностики та лікування в інших закладах, крім тих, які входять в обрану вами програму страхування здоров’я.
Хто не зможе оформити поліс?
Придбати страховку здоров’я може будь-який громадянин України у віці від 0 до 60 років. Однак є ряд обмежень – поліс не може бути оформлений на людину, яка:
- має встановлену групу інвалідності – 1 або 2;
- хворіє на гепатит B, C, D, E, F хронічної форми, токсичний гепатит, цироз печінки, має злоякісні онкоутворення, ниркову недостатність та інсульт в анамнезі.
Залежно від опцій, які входять до обраної вами страхової програми, ви можете розраховувати на отримання медичних послуг навіть у приватних закладах та висококваліфікованих лікарів потрібного вам профілю.