• Незабитий пенальті Судакова та неймовірні сейви Різника: «Шахтар» грає внічию з «Болоньєю», - ФОТО, ВІДЕО
23:09, Вчора
Надійне джерело

У 1-му турі основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА «Шахтар» зустрічався на виїзді з італійською «Болоньєю».

На перший єврокубковий матч сезону головний тренер «гірників» Маріно Пушич обрав наступний склад: Різник – у воротах, у центрі захисту діяли Бондар і Матвієнко, на флангах оборони – Конопля та Педро Енріке, у середині поля вийшли Криськів, Бондаренко й Судаков, позиції вінгерів закрили Зубков та Егіналду, а центрального нападника грав Сікан, повідомляє пресслужба донецького клубу.

Напружена та рівна гра до перерви

Поєдинок розпочався дуже перспективно для чемпіона України: уже на 3-й хвилині за фол проти Егіналду «оранжево-чорні» отримали право на пенальті.

Незабитий пенальті Судакова та неймовірні сейви Різника: «Шахтар» грає внічию з «Болоньєю», - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Судаков пробив низом у лівий кут, але голкіпер господарів Скорупський вгадав та забрав м’яч.

Поступово активізувалися і самі болонці, створивши кілька гострих моментів біля воріт донеччан: в одному з епізодів Бондар на мить випередив Кастро, не дозволивши йому забити з лінії воротарського, а в іншому випадку виручив Різник.

Ближче до завершення першого тайму в складі «Шахтаря» відбулися вимушені заміни: Сікан та Конопля отримали ушкодження, на полі їх замінили Невертон та Вінісіус Тобіас.

У компенсований час непоганий шанс був у Невертона, який після розіграшу кутового запустив м’яч повз ціль. А ось господарі могли відкривати рахунок після небезпечного удару Кастро, проте знову чудово зіграв Різник, парирувавши м’яч ногами.

Обопільні моменти, але без голів

Зі спасіння від голкіпера «гірників» розпочалася і друга половина матчу: Фаббіан розстрілював ворота майже впритул, але Дмитро Різник перекрив собою площину й відбив удар. Слідом за цим двічі небезпечно бив Кастро – обидва рази в сітку із зовнішнього боку.

Після стартового натиску болонців підопічним Маріно Пушича в середині тайму вдалося посунути гру на половину поля суперника й уже самим провести кілька гострих атак. Невертон мав замикати ближній кут з прострілу Педро Енріке, однак не влучив як слід по м’ячу.

Гарну нагоду мав Зубков, якого партнери вивели на ворота майже по центру штрафного, але в останню мить м’яч з-під ніг вінгера вибили захисники італійців.

На 79-й хвилині тренерський штаб донеччан зробив потрійну заміну: на полі з’явилися Степаненко, Марлон Гомес і Траоре. Незважаючи на всі намагання свіжих гравців, забити нікому з команд цього вечора не судилося.

0:0 – «Шахтар» та «Болонья» грають внічию в стартовому турі Ліги чемпіонів.

Наступний єврокубковий матч «гірники» проведуть 2 жовтня з «Аталантою» в Гельзенкірхені на «Фельтінс-Арені».

А вже найближчого понеділка, 23 вересня, на команду Маріно Пушича очікує поєдинок 7-го туру УПЛ з «Оболонню» у Львові (початок о 18:00).

«Болонья» (Болонья) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:0 (0:0)