• Головна
  • Рідкісна Koksan ліквідована: ЗСУ знищили північнокорейську САУ на Донеччині
15:34, 15 квітня

Рідкісна Koksan ліквідована: ЗСУ знищили північнокорейську САУ на Донеччині

Рідкісна Koksan ліквідована: ЗСУ знищили північнокорейську САУ на Донеччині

Українські захисники знищили рідкісну самохідну артилерійську установку північнокорейського виробництва Koksan, яку російські війська використовували на покровському напрямку.

Удар по цілі нанесли FPV-дрони підрозділу Muramasa 109-ї окремої бригади Сил територіальної оборони, повідомляє «Мілітарний». Позицію артилерійської установки виявили аеророзвідники 414-ї окремої бригади безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра». Відео успішної атаки оприлюднили українські військові у соцмережах.

На кадрах видно, як самохідна установка перебувала в лісосмузі на вогневій позиції. Кілька ударних безпілотників послідовно вразили ціль, вивівши її з ладу.

Йдеться про M1989 Koksan — самохідну артилерійську систему вагою 40 тонн, яка виробляється в Північній Кореї. Її калібр — 170 мм, що є надзвичайно рідкісним. Дальність стрільби цього зразка артилерії сягає 40 км для звичайних боєприпасів і до 60 км — при використанні активно-реактивних.

Покровський напрямок, де відбулось ураження, залишається однією з найгарячіших ділянок фронту, де українські сили стримують щоденні штурми окупантів.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #ЗСУ #окупанти #САУКоксан #знищення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...